مقام معظم رهبری :پرداختن به مسئلهی خانواده و بخصوص مسئلهی سلامت و امنیّت و آرامش و تکریم زن در محیط خانواده، یکی از مسائل اصلی است. ما چند مسئلهی اصلی داریم، یکی از آنها این است....
rkto
چهارمین نشست معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده با مشاورین وزرا و دستگاههای اجرایی
چهارمین نشست معاون رئیس جمهوردر امور زنان و خانواده از سلسله جلسات دوره ای با مشاورین وزرا و دستگاههای اجرایی که هر بار به میزبانی یکی از وزارتخانه ها و دستگاهها انجام می شود، به میزبانی کمیته امداد امام خمینی ( ره ) در محل دفتر مرکزی این کمیته برگزار شد.
rkto
امضای تفاهمنامه همکاری بین معاونت امور زنان و خانواده و مجمع تشخیص مصلحت نظام
تفاهم نامه همکاری بین معاونت امور زنان و خانواده نهاد ریاست جمهوری و کمیته زنان و جوانان دبیرخانه مجمع تشخیص مصلحت نظام امروز در معاونت امور زنان به امضاء رسید.
rkto
معاون رئیس جمهوری: عزم ملی برای گسترش عفاف ایجاد نشده است
معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده گفت: عزم ملی و اراده جمعی برای گسترش عفاف در کشور وجود ندارد و به این دلیل برنامه ای که اقدامات در این زمینه را هماهنگ کند تدوین نشده است.

 • 1393/4/24 سه شنبه
  تذکر شورا به شهرداری درباره بخشنامه حذف زنان از برخی پست‌ها

  عضو کمیسیون نظارت و حقوقی شورای شهر تهران با اشاره به اخبار منتشر شده مبنی بر حذف زنان از برخی پست‌های شهرداری، گفت:از شهرداری در این رابطه توضیح می‌خواهیم.

 • 1393/4/23 دوشنبه
  گزارش وضعیت زنان در کشورهای مختلف از زبان گزارشگر ویژه خشونت علیه زنان

  رشیده مانجو به دیدارهای خود از کشورهای هند، بنگلادش، آذربایجان اشاره نمود و درباره هر کدام از این سه کشور به صورت خلاصه مهمترین اشکال و دلایل خشونت علیه زنان را برشمرد.

 • 1393/4/23 دوشنبه
  شهریان: وزارت ورزش به دنبال گنجاندن موضوعات مربوط به ورزش زنان در برنامه ششم است

  معاون امور ورزش زنان وزارت ورزش و جوانان: این وزارتخانه به دنبال آن است تا موضوعات مختص ورزش بانوان را در برنامه ششم توسعه کشور بگنجاند و از این طریق به نوعی احقاق حق شود.


 • تهران- خیابان استاد نجات اللهی- بعد از چهار راه سپند – پلاک 162                  نمابر:  88896461

  خانه | بازگشت |
  Guest (NahadGuest)


  Powered By Sigma ITID.