نهاد ریاست جمهوری - معاونت امور زنان و خانواده

بانوان جهادگر در حوزه‌های مختلف تجلیل می‌شوند

ایجاد شده در تاریخ: ﺳﻪشنبه 15 بهمن 1398 - 13:58


رییس سازمان نشر آثار و ارزش‌های مشارکت زنان در دفاع مقدس گفت: همایش فصل رویش با تجلیل از بانوان جهادگر در عرصه‌های مختلف برگزار می‌شود.

مریم مجتهدزاده رییس سازمان نشر آثار و ارزش های مشارکت زنان در دفاع مقدس از برگزاری همایشی با هدف تقدیر و تجلیل از زنان فعال جهادگر در حوزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس خبر داد.

وی اظهار داشت: این همایش دومین گردهمایی از سلسله همایش‌های «فصل رویش» است که به همت سازمان نشر آثار و ارزش های مشارکت زنان در دفاع مقدس و با مشارکت سازمان فرهنگی هنری شهر تهران به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر روز چهارشنبه 16 بهمن در فرهنگسرای «سردار سلیمانی» واقع در منطقه ۱۷ برگزار می‌شود.

مریم مجتهدزاده تصریح کرد: زنان متخصصی که در حوزه‌های رسانه‌ای که فعالیت‌های جهادی دارند و نیز زنانی که در حوزه‌های کارآفرینی سبک زندگی، ساخت و ساز، حجاب و عفاف فعالیت دارند در این همایش تقدیر می‌شوند.

وی با اشاره به اینکه افراد تجلیل شده در این همایش به بیان نقطه نظرات خود در خصوص برنامه‌ها و فعالیت‌های خود می‌پردازند، گفت: همچنین از یک زن تازه مسلمان شده دندانپزشک رومانیایی که در مناطق محروم ایران مشغول به فعالیت است تقدیر به عمل خواهد آمد.

دیدگاه شما

نام :
پست الکترونیکی :
دیدگاه شما :
کد امنیتی را وارد نمایید :
Captcha