نهاد ریاست جمهوری - معاونت امور زنان و خانواده

.
رادیو نسل؛ رادیویی برای درک مناقشات بین نسلی

 

موضوع اصلی ما در رادیو نسل، درک و فهم مناقشات نسلی است و برای تهیه این پادکست‌ها، گفتگوهای جمعی میان برخی از متولدین دهه‌های ۴۰ تا ۸۰ ترتیب داده‌ایم.

 

رادیو نسل مجموعه پادکست هایی روایتگر داستان نسل‌هاست که در مرحله اول در ۱۰ قسمت توسط انجمن ایرانی مطالعات فرهنگی و ارتباطات با حمایت معاونت ریاست جمهوری در امور زنان و خانواده تهیه و تولید شده است.

 

شکل‌گیری هر نسل جدید، خواه‌ناخواه نسل‌های قبلی را بهت‌زده می‌کند؛ گذشت زمان در نسل ها اضطراب می‌آفریند، چرا که دوره و زمانه‌ هر یک را به انقراض نزدیک‌تر می‌کند.

 

در این میان هدف، ترغیب نسل‌های مختلف به گفتگوست و قرار نیست پاسخ‌های قطعی به پرسش‌های نسلی داده شود؛ بلکه هدف، نشان دادن پاسخ‌های محتمل است و اینکه بدون همدلی و درک یکدیگر پاسخی هم در کار نخواهد بود.

 

موضوع اصلی ما در رادیو نسل، فهم مناقشات نسلی است و برای تهیه این پادکست‌ها، گفتگوهای جمعی میان برخی از متولدین دهه‌های ۴۰ تا ۸۰ ترتیب داده‌ایم.

 

در این سلسله پادکست‌ها، هر اپیزود به یک موضوع اختصاص دارد اما همه موضوعات در کلیتی حول نسل قرار خواهند گرفت.

 

"داستان نسل ها" عنوان اولین اپیزود از پادکست رادیو نسل است که موضوع اصلی آن فهم مناقشات نسلی بوده و اینکه چطور می‌شود نسل‌های مختلف را تشویق کرد با یکدیگر گفتگو کنند. در واقع اپیزود اول رادیو نسل به موضوع تغییر نسل‌ها می‌پردازد.

 

در این اپیزود، سئوال مطرح شده این است که آیا واقعا مفهومی به نام نسل وجود دارد یا زاده تخیل ما است و اگر وجود دارد، چطور می‌توان نسل‌های مختلف را شناسایی کرد؟

 

دعوت می کنیم بشنوید👇👇👇

 

🔸رادیو نسل را در کست‌باکس                                                    https://castbox.fm/app/castbox/player/id۲۸۴۳۵۷۶?v=۸.۲۱.۳&autoplay=۰

 

🔸شنوتو                                                                                                    https://shenoto.com/channel/GenerationRadio?lang=fa

 

🔸 تلگرام                                                                                                                                       https://t.co/qgF۴MRmk۶f

 

 دنبال کنید.  

 

  ❌ اپیزود ۱: داستان نسل‌ها

 

⬅  در اولین اپیزود، سئوال ما این است که آیا واقعا مفهومی به نام نسل وجود دارد یا زاده تخیل ما است؟

 

🔗رادیو نسل را در @shenoto و @radiocast هم می‌توانید بشنوید.                                                                  !دیدگاه شما

نام :
پست الکترونیکی :
دیدگاه شما :
کد امنیتی را وارد نمایید :
Captcha