نهاد ریاست جمهوری - معاونت امور زنان و خانواده

یاد و خاطره شهدا در قلب ما زنده می ماندمعاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده در آستانه سالگرد حادثه تروریستی هفتم تیر، با اعضای خانواده 4 تن از شهدای عزیز آن فاجعه تاریخی گفتگو کرد.

ایجاد شده در تاریخ: جمعه 06 تیر 1399 - 15:59
آخرین ویرایش:یکشنبه 08 تیر 1399 - 9:26

به گزارش روابط عمومی معاونت ریاست جمهوری در امور زنان و خانواده در آستانه فرا رسیدن سالگرد حادثه هفتم تیر و شهادت شهید بهشتی و یارانشان، معصومه ابتکار معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده طی گفتگوی تلفنی با خانواده ۴ تن از شهدای مظلوم این حادثه، یاد و خاطره آنها را گرامی داشت.

 

در این ارتباط تلفنی معاون رییس جمهور با خانم  ایران قاسمی "مادر شهید علی اصغر آقا زمانی"، خانم نعیمه منافی «همسر شهید عین الله صادقی نیارکی»، خانم حاجیان مقدم «همسر شهید مهدی حاجیان مقدم» و خانم بهشتی «دختر شهید بهشتی» گفتگو و ضمن ادای احترام به فداکاری این شهیدان و صبر و استقامت خانواده های محترم آنها به خصوص مادران و همسران شهدا، تاکید کرد که یاد و خاطره شهدا باید همواره در قلب و ذهن ما زنده بماند.

 

روز ۷ تیر سال ۱۳۶۰ سازمان تروریستی مجاهدین خلق با بمب گذاری و انفجار دفتر مرکزی حزب جمهوری اسلامی ایران بیش از ۷۰ تن از مسئولین کشور را به شهادت رساند.

 

دیدگاه شما

نام :
پست الکترونیکی :
دیدگاه شما :
کد امنیتی را وارد نمایید :
Captcha