نهاد ریاست جمهوری - معاونت امور زنان و خانواده

برگزاری مسابقه کتابخوانی بانوی اولبه منظور آشنایی مدیران و کارکنان دولت با شخصیت تأثیرگذار حضرت خدیجه(س) و تبیین نقش والای ایشان به عنوان اولین بانوی مسلمان در ترویج فرهنگ اسلامی ، مسابقه آموزشی فرهنگی بانوی اول برگزار می شود.

ایجاد شده در تاریخ: یکشنبه 02 خرداد 1400 - 10:16
آخرین ویرایش:چهارشنبه 05 خرداد 1400 - 14:12

«معاونت ریاست جمهوری در امور زنان و خانواده» و «مرکز آموزش مدیریت دولتی» به منظور آشنایی مدیران و کارکنان دولت با شخصیت تأثیرگذار حضرت خدیجه(س) و تبیین نقش والای ایشان به عنوان اولین بانوی مسلمان در ترویج فرهنگ اسالمی و الگوسازی رفتاری در ابعاد مختلف زندگی، به عنوان یک زن خودساخته، مستقل، فعال اقتصادی و اجتماعی موفق و نمونه بارز مهربانی، انسانیت، مدیریت، مسئولیت پذیری، توجه به ایتام و مساکین، توجه به انصاف و گذشت و امانتدار، مسابقه آموزشی فرهنگی با محوریت کتاب «بانوی اول(روایتی تاریخی-داستانی از زندگانی ام المومنین حضرت خدیجه (س)) »را برگزار می کند.

محتوای این مسابقه از تاریخ 26 اردیبهشت ماه به صورت رایگان در دسترس مخاطبان محترم خواهد بود و آزمون مسابقه نیز به صورت سراسری و غیرحضوری از تاریخ 10خرداد لغایت 17خرداد ماه در سامانه مجازی مرکز آموزش مدیریت دولتی اجرا خواهد شد.

به منظور تشویق و تقدیر از شرکت کنندگان، در تاریخ 1400/03/22 همزمان با ولادت حضرت معصومه(س) و روز دختر، به 50 نفر از افراد برتر به قید قرعه جوایز ارزنده ای از سوی معاونت ریاست جمهوری در امور زنان و خانواده، تقدیم خواهد شد.


برای شرکت در مسابقه کتاب خوانی

بانوی اول؛ ام المومنین حضرت خدیجه(س)

از طریق پایگاه مرکز آموزش مدیریت دولتی

https://lms.smtc.ac.ir/

وارد صفحه مربوط به مسابقه کتابخوانی بانوی اول شوید

https://lms.smtc.ac.ir/course/view/7604

به قسمت

ابتدا وارد شوید بروید

https://lms.smtc.ac.ir/user/login?referer=https%3A%2F%2Flms.smtc.ac.ir%2Fcourse%2Fview%2F7604

و ثبت نام کنید

https://lms.smtc.ac.ir/user/register?referer=https%3A%2F%2Flms.smtc.ac.ir%2Fcourse%2Fview%2F7604

سپس فایل کتاب را دانلود و آن را مطالعه فرمایید

آزمون مسابقه به صورت سراسری و غیرحضوری از تاریخ 10 خرداد لغایت 17خرداد ماه اجرا خواهد شد.

به منظور تشویق و تقدیر از شرکت کنندگان، در تاریخ 1400/03/22 همزمان با ولادت حضرت معصومه(س) و روز دختر، به 50 نفر از افراد برتر به قید قرعه جوایز ارزنده ای از سوی معاونت ریاست جمهوری در امور زنان و خانواده، تقدیم خواهد شد.

 

دانلود فایل کتاب بانوی اول :     دانلود کنید!

 

برای شرکت در مسابقه بر روی لینک زیر کلیک کنید: 

دیدگاه شما

نام :
پست الکترونیکی :
دیدگاه شما :
کد امنیتی را وارد نمایید :
Captcha