نهاد ریاست جمهوری - معاونت امور زنان و خانواده

تمایل به تمدید تفاهم نامه ایران و مالزی در خصوص زنان و خانوادهمعاون رئیس‌جمهورگفت:در شرایطی که ایران و مالزی مصمم به توسعه روابط هستند و با توجه به وقفه ای که در این روابط ایجاد شده بود، حوزه زنان و خانواده می تواند زمینه بسیار مناسبی برای توسعه روابط باشد.

ایجاد شده در تاریخ: دوشنبه 19 مهر 1395 - 14:22
آخرین ویرایش:چهارشنبه 19 آبان 1395 - 11:18

شهیندخت مولاوردی در حاشیه سفر به مالزی در اینستاگرام خود نوشت:

در شرایطی که ایران و مالزی مصمم به توسعه روابط هستند و با توجه به وقفه ای که در این روابط ایجاد شده بود، حوزه زنان و خانواده می تواند زمینه بسیار مناسبی برای توسعه روابط باشد.

او ادامه داد: دو کشور حدود 10 سال پیش در خصوص زنان و خانواده تفاهم نامه همکاری مشترک امضا کردند، اما زمان آن به پایان رسیده و تمایل داریم این تفاهم نامه را تمدید کنیم.

مولاوردی افزود: اسلامی بودن دو کشور از جمله زمینه های مشترکی است که به توسعه روابط کمک می کند و سرفصل های مشترک در بخش زنان بین ایران و مالزی در مقایسه با سایر کشورها بسیار زیاد است و می تواند در تبادل اطلاعات و تجربیات کمک کننده باشد و در نهایت به بهبود وضعیت زنان دو کشور منجر شود.

او تاکید کرد: هر دو کشور به ویژه در توانمندسازی و توان افزایی زنان کارهایی را که قابل ارائه است انجام داده اند و می توانند این ظرفیت ها را با یکدیگر مبادله کنند.

دیدگاه شما

نام :
پست الکترونیکی :
دیدگاه شما :
کد امنیتی را وارد نمایید :
Captcha