نهاد ریاست جمهوری - معاونت امور زنان و خانواده

معاون رئیس جمهور امروز در مشهد:

تشکیل ستاد مقابله با آسیبهای اجتماعی در همه دستگاههای اجراییمعاون رئیس جمهور گفت: ستاد مقابله با آسیبهای اجتماعی در همه دستگاههای اجرایی تشکیل شده است.

ایجاد شده در تاریخ: دوشنبه 26 مهر 1395 - 13:41


معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده امروز در جمع بیش از 150 نفر از بانوان فعال تشکیل ستاد مقابله با آسیبهای اجتماعی در همه دستگاههای اجراییدر حوزه های اقتصادی ،فرهنگی ، سیاسی و اجتماعی مشهد در تالار اجتماعات بانک صادرات افزود: مقابله با آسیبهای اجتماعی از رویکردهای دولت به شمار می رود و بر این اساس ستاد مقابله با این آسیبها تشکیل شده است .

شهیندخت مولاوردی افزود: امور زنان و خانواده ریاست جمهوری لایحه مقابله با خشونت علیه زنان را پیگیری می کند که پس از تکمیل آن به زودی برای تصویب به مجلس ارائه خواهد شد.

او گفت: دولت تلاش می کند در سند برنامه ششم توسعه در مدت 5 سال عدالت جنسیتی را در کشور محقق  کند.

در این جلسه خانم ها اسلامی ، صبوری، رحیمیان،محبی، علیزاده و ملازم به ترتیب از فعالان اقتصادی ، اجتماعی ، سیاسی، حقوقی و هنری  خراسان رضوی دغدغه های خود را در حوزه بانوان  استان با معاون رئیس جمهوردر میان گذاشتند.

معاون رئیس جمهورر در امور زنان و خانواده در حاشیه این نشست هدف از سفر خود را هم اندیشی با بانوان فعال مشهد برای تقویت نقش بانوان در فعالیتهای اجتماعی و اقتصادی کشور اعلام کرد.

بازدید از دو واحد صنعتی با مدیریت بانوان در شهرک صنعتی از برنامه های خانم مولاوردی پس از این نشست و بازدید از مرکز نگهداری بانوان با سوِء مصرف مواد مخدر از برنامه های عصر سفر یک روزه او  ( امروز )است.

معاون رئیس جمهورر در امور زنان و خانواده همچنین امروز با جمعی از بانوان فعال سیاسی مشهد در استانداری خراسان رضوی دیدار می کند.

 

منبع: خبرگزاری صداوسیما

دیدگاه شما

نام :
پست الکترونیکی :
دیدگاه شما :
کد امنیتی را وارد نمایید :
Captcha