نهاد ریاست جمهوری - معاونت امور زنان و خانواده

نشست کمیته بانوان خانه احزاب برگزار شد



در ادامه سلسله نشست‌های کمیته بانوان خانه احزاب، ششمین نشست این کمیته به ریاست فاطمه راکعی در دفتر خانه احزاب برگزار شد.

ایجاد شده در تاریخ: ﺳﻪشنبه 11 آبان 1395 - 0:22
آخرین ویرایش:چهارشنبه 19 آبان 1395 - 13:37

در این نشست برخی از برنامه ها و تقویم کاری کمیته بانوان طی 5 ماه آینده که با حضور نمایندگان احزاب اصلاح طلب، اصولگرا، مستقلین و اعتدالگریان به تصویب رسید که به شرح زیر است:

1-دیدار با مراجع عظام تقلید، شخصیتهای سیاسی در دولت ، مجلس، قوه قضاییه و سایر دست اندرکاران و مسئولان تاثیر گذار در حوزه زنان، خانواده و کودکان

2- دیدار و تبادل نظر با شهیندخت مولاوردی،معاون رئیس‌جمهور در امور زنان و خانواده 

3- تداوم نشستهای اعضای کمیته بانوان خانه احزاب با رییس و اعضای فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی

4- دیدار فعالان سیاسی زن با وزیر کشور و برنامه ریزیهای لازم برای این نشست

5- برگزاری کارگاه آموزشی با عنوان " راه های جریان سازی مشارکت سیاسی زنان؛ با استفاده از ظرفیت احزاب " با حضور آذر منصوری، برای اعضای کمیته بانوان خانه احزاب

6- در راستای تحقق انضباط حضور فعالان سیاسی زن درکمیته بانوان مقررشد طی نامه ای خطاب به دبیران کل احزاب ، نسبت به معرفی نمایندگان فعال زن جهت شرکت در برنامه های کمیته و ارایه نقطه نظرات و پیگیری مطالبات زنان اقدام شود.

6- احیای ائتلاف اسلامی زنان مسلمان

7- مقرر شد نمایندگان احزاب در جلسه بعدی کمیته که مورخ 17 /8/ 1395 برگزار می شود، نقطه نظرات و اولویت‌های جامعه زنان را از نگاه تشکل و حزب سیاسی خود به کمیته اعلام کنند تا در جلسات مشترک با نمایندگان مجلس این موضوعات مطرح و پیگیری شود.

8- برگزاری جلسات کمیته بانوان خانه احزاب هر دو هفته یکبار روزهای دوشنبه از ساعت 15 تا 17

مراسم تودیع رییس سابق کمیته بانوان و معارفه رییس جدید این کمیته به زودی با حضور قدرت علی حشمتیان، رییس خانه احزاب برگزار می شود.





دیدگاه شما

نام :
پست الکترونیکی :
دیدگاه شما :
کد امنیتی را وارد نمایید :
Captcha