نهاد ریاست جمهوری - معاونت امور زنان و خانواده

در واکنش به ارائه آمار زنان مطلقه به سازمان ملل؛ هدف تخریب دولت است/ آلیا مستنداتش را ارائه دهدمعاون برنامه‌ریزی و هماهنگی معاونت زنان و خانواده ریاست جمهوری به اظهارات اخیر آلیا مبنی بر اینکه معاونت زنان روحانی لیست زنان مطلقه را برای کار در آنتالیا به سازمان ملل داده‌است، واکنش نشان داد.

ایجاد شده در تاریخ: یکشنبه 24 اردیبهشت 1396 - 13:25


اطهره نژادی با تکذیب این ادعا اظهار کرد: اینکه هر کسی به خود اجازه دهد به راحتی عملی را به سازمانی، گروهی و یا فردی نسبت دهد و هیچ سند و مدرکی هم برای اثبات ادعای خود ارائه ندهد، جای تاسف دارد.

او ادامه داد: معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری این حق را برای خود محفوظ می‌دارد که برخوردی قانونی با چنین اظهاراتی در پیش گرفته و قطعا این مسئله را از مجاری قانونی پیگیری خواهد کرد.

معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی معاونت زنان و خانواده ریاست جمهوری با اشاره به انتخابات ریاست‌جمهوری گفت: بیان چنین مسائلی آنهم در زمانی که مردم می خواهند، بهترین گزینه را به عنوان رییس جمهور کشور خود انتخاب کنند، جز تخریب دولت و سیاه‌نمایی معنایی ندارد.

وی ادامه داد:‌ نمی‌شود ادعایی مطرح کنند و براساس حدس و گمان، سخن بگویند و برای آن هم سند و مدرکی ارائه ندهند. ایشان در برابر قانون باید پاسخگو باشد و مستندات خود را ارائه دهد.

منبع: ایلنا

دیدگاه شما

نام :
پست الکترونیکی :
دیدگاه شما :
کد امنیتی را وارد نمایید :
Captcha