نهاد ریاست جمهوری - معاونت امور زنان و خانواده

بازدید از منطقه ویژه اقتصادی خراسان‌جنوبیمعاون رئیس‌جمهور در امور زنان و خانواده، ظهر امروز(22 تیرماه) به همراه مسئولین استانی از واحدهای مستقر در منطقه ویژه اقتصادی استان بازدید کرد.

ایجاد شده در تاریخ: پنجشنبه 22 تیر 1396 - 18:32


«شهیندخت مولاوردی»، در این  بازدید اظهار کرد: نقش مهمی که منطقه ویژه  اقتصادی می‌تواند در راستای جذب سرمایه‌گذار داشته باشد،  بی‌شک باید مورد ‌توجه ویژه قرار گیرد.

وی با بیان اینکه امنیت سرمایه‌گذاری باید با برنامه‌ریزی و حمایت مستمر، تأمین شود، افزود: سرمایه‌های فیزیکی و خدادادی در استان وجود دارد که می‌توان  با بهره‌گیری از آن‌ها در راستای توسعه پایدار گام برداشت‌.

معاون رئیس‌جمهور در امور زنان و خانواده با بیان اینکه  براساس نامگذاری امسال توسط مقام معظم رهبری آنچه در دستور کار  سال ۹۶ قرار گرفته است، بحث تولید ملی و اشتغال است، افزود: سرمایه انسانی را که نقش اساسی  در توسعه پیشرفت اقتصادی استان دارد،  باید جدی بگیریم.

مولاوردی یادآور شد:  با توجه به چالش‌هایی که وجود دارد،  برنامه‌های لازم در راستای تحقق اقتصادی  و خروج  از رکود  ارائه شده و امیدواریم به آنچه که در سند چشم‌انداز به آن وعده داده شده است، دست یابیم.

منبع: ایسنا

دیدگاه شما

نام :
پست الکترونیکی :
دیدگاه شما :
کد امنیتی را وارد نمایید :
Captcha