نهاد ریاست جمهوری - معاونت امور زنان و خانواده

دیدار معاون رییس جمهور با جانباز کوروش اصلان پورمعاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده با حضور در منزل جانباز شیمیایی و اعصاب و روان کوروش اصلاپور، با خانواده ایشان دیدار و گفتگو کرد.

ایجاد شده در تاریخ: دوشنبه 27 شهریور 1396 - 10:19


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی معاونت امور زنان و خانواده؛دکتر معصومه ابتکار به مناسبت روز ملی خانواده با حضور در منزل جانباز شیمیایی کوروش اصلانپور ضمن شنیدن مشکلات و مسائل خانواده این جانباز بزرگوار از ایثار پایداری  ایشان و همسرش خانم زهرا طهماسبی قدردانی کرد.

  در این دیدار دکتر معصومه ابتکار با تاکید بر ضرورت ایجاد مراکز مشاوره و روانشناسی برای جانبازان و ایثارگران اظهار داشت: این ایثار ومقاومت جزء افتخارات شما ست که برای حفظ انقلاب و دفاع از کشور در جبهه ها حضور داشتید و تاکنون  با جسم خود خاطرات آن دوران را حفظ کردید.

ایشان افزودند: تحمل بیماری بسیار سخت است، ولی انشاءالله هم شما وهم خانواده محترمتان ماجور هستید.

در ادامه جانباز کوروش اصلانپور ضمن خوش آمدگویی از حضور دکتر ابتکار گفتگذشته من حال من است   همه سختی های آن دوره را به جان خریده ام.

این جانباز شیمیایی با تاکید برمسئولیت پذیری بانوان در انجام امور محوله پیشنهاد  به کارگیری بانوان در امور مرتبط با شهدا و ایثارگران را عنوان کرد.

آقای اصلانپور در ادامه ضمن مغتنم شمردن حضور دکتر ابتکار در منزلشان به تشریح مشکلات ومسائل مرتبط با خانواده های جانباز اعصاب و روان و انتقاد از برخی عملکردها ی مسئولین، خواهان رفع مشکلات جامعه جانبازان و ایثارگران شد.

لازم به توضیح است کوروش اصلانپور در عملیات خیبر و بدر، حضور داشته و در نهایت در عملیات والفجر8

شیمیایی و دچار مصدومیت اعصاب و روان شد.

دیدگاه شما

نام :
پست الکترونیکی :
دیدگاه شما :
کد امنیتی را وارد نمایید :
Captcha