نهاد ریاست جمهوری - معاونت امور زنان و خانواده

شمار مدیران مسئول زن در رسانه ها در دولت تدبیر و امید از 7 به 13درصد رسیدمعاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری گفت: آمار مدیران مسئول زن در رسانه ها در تولید تدبیر و امید از هفت درصد به 13 درصد افزایش یافت.

ایجاد شده در تاریخ: جمعه 12 آبان 1396 - 10:17
آخرین ویرایش:شنبه 13 آبان 1396 - 10:20

معصومه ابتکار روز پنجشنبه در حاشیه بازدید از غرفه خبرگزاری جمهوری اسلامی در هفتمین روز از فعالیت بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی ایرنا، افزود: مدیران مسئول زن در دولت روحانی افزایش خوبی داشت و تعداد معاونان و مدیران زن در این دولت همچنان در حال افزایش است.

معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده درباره بررسی لایحه منع خشونت علیه زنان نیز گفت: خوشبختانه ارتباط بسیار خوبی با قوه قضاییه داریم و معاونت حقوقی این قوه در حال بررسی مواد آن است.

وی با بیان اینکه خشونت در منزل آسیب های بسیاری به همراه دارد، ادامه داد: خشونت داخل خانه اصلا قابل قبول نیست و امیدوارم این لایحه هر چه زودتر برای تصویب به مجلس ارسال شود.

ابتکار همچنین درباره لایحه حمایت از کودکان و نوجوانان که بیش از هفت سال در مجلس در دست بررسی است و هنوز برای تصویب از کمیسیون حقوقی قضاییی مجلس به صحن علنی ارسال نشده است، فت: به همراه خانم ها جنیدی معاون حقوقی رئیس جمهوری و مولاوردی دستیار ویژه رئیس جمهوری در امور حقوق شهروندی، نامه مشترکی به رئیس قوه قضاییه نوشتیم و وزارت دادگستری به عنوان مرجع ملی کنوانسیون حقوق کودک هم باید این موضوع را پیگیری کند و از آقای لاریجانی خواهم خواست تا شخصا موضوع را رسیدگی کند.

بیست و سومین نمایشگاه بین الملی نمایشگاه مطبوعات پنجم آبان گشایش یافت و تا فردا پذیرای علاقه مندان عرصه مطبوعات و خبرگزاریها است.

منبع: ایرنا

دیدگاه شما

نام :
پست الکترونیکی :
دیدگاه شما :
کد امنیتی را وارد نمایید :
Captcha