نهاد ریاست جمهوری - معاونت امور زنان و خانواده

روحانی به وعده حضور زنان در پست‌های مدیریتی عمل کرده استمعاون رئیس‌جمهور در امور زنان و خانواده تصریح کرد: آقای روحانی اعلام کردند که 30 درصد از پست‌های مدیریتی کشور در اختیار زنان قرار می‌گیرد و این اتفاق در حال رخ دادن است.

ایجاد شده در تاریخ: جمعه 12 آبان 1396 - 10:37


معاون رئیس‌جمهور در امور زنان و خانواده تصریح کرد: آقای روحانی اعلام کردند که 30 درصد از پست‌های مدیریتی کشور در اختیار زنان قرار می‌گیرد و این اتفاق در حال رخ دادن است.

معصومه ابتکار با حضور در غرفه رویداد۲۴ در بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات در خصوص عدم تحقق وعده‌های رئیس‌جمهور درمورد حضور بانوان در کابینه گفت: آقای دکتر روحانی کار بسیار اصولی و درستی انجام دادند و اعلام کردند بیش از 30 درصد مناصب به زنان اختصاص خواهد یافت.

ابتکار در ادامه افزود: یعنی مهم‌تر از اینکه یک، دو یا سه وزیر زن داشته باشیم این است که بانوان در تمام لایه‌های مدیریتی کشور حضور داشته باشد. ایشان اعلام کردند که 30 درصد از پست‌های مدیریت کشور در اختیار زنان قرار می‌گیرد و این اتفاق در حال رخ دادن است.

معاون رئیس‌جمهور در امور زنان و خانواده در پاسخ به این سؤال که آیا این وعده به‌واقع در حال محقق شدن است، گفت: روز چهارشنبه وزیر ورزش و جوانان دومین معاون خود را از بین بانوان انتخاب کرد، هفته قبل وزیر بهداشت اولین معاون وزیر زن و هفته قبل از آن نیز وزیر راه و شهرسازی خانم شرفبافی را به‌عنوان سرپرست جدید شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران منصوب کردند.

وی در ادامه تأکید کرد: این گونه اقدامات بهتر از این است که یک، دو یا سه وزیر زن داشته باشیم. بنابراین آقای روحانی به وعده خود عمل کرده و کار زیر بنایی در حال انجام است و انشاالله وقت آن می‌شود که وزیر زن هم داشته باشیم.

منبع: رویداد 24

دیدگاه شما

نام :
پست الکترونیکی :
دیدگاه شما :
کد امنیتی را وارد نمایید :
Captcha