نهاد ریاست جمهوری - معاونت امور زنان و خانواده

‌نقش زنان در تربیت نسل انقلابی ‌بی‌بدیل است دبیرکل مجمع جهانی اتحادیه زنان مسلمان گفت: نقش زنان در تربیت نسل انقلابی کارکردی بی‌بدیل است و زنان همواره موجبات آسایش روحی و روانی مردان و اعضای خانواده را فراهم آورده‌اند.

ایجاد شده در تاریخ: ﺳﻪشنبه 07 آذر 1396 - 15:26


طوبی کرمانی ظهر امروز در اجلاس بانوان کنگره ملی 12 هزار شهید آذربایجان غربی که با حضور سرلشگر سید یحیی رحیم صفوی دستیار ارشد مقام معظم رهبری، حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمهدی قریشی نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و جمعی از فرماندهان نیروهای نظامی و انتظامی، مسئولان و مدیران این استان و با شرکت افزون بر 3000 نفر از بانوان بسیجی، ایثارگر و خانواده‌های شهدا در حسینیه ثارالله ارومیه برگزار شد اظهار داشت: امروزه باید با دقت در حوادث پیرامون جمهوری اسلامی ایران بدانیم که هنوز جنگ تمام نشده و نبرد حق و باطل ادامه دارد.

وی افزود: امروز جنگ بین حق و باطل در جبهه مقاومت و در مقابله با انحراف و تکفیری‌ها ادامه دارد و اگر روزی فرزندان این مرز و بوم در نقده و بوکان می‌جنگیدند امروز در عراق و سوریه و در مقابل منحرفان می‌جنگند.

کرمانی گفت: در صورتی که خداپرستی در فطرت و امور‌ روزمره آدمی وجود نداشته باشد گوهر وجودی انسان از بین می‌رود بنابراین باید پیوسته در مسیر رضایت خداوند قدم برداشت.

دبیرکل مجمع جهانی اتحادیه زنان مسلمان تصریح کرد: خداپرستی از نیازهای فطری انسانی در تمامی کره خاکی است چرا که ما خدا را به دلیل نیاز خودمان به او می‌پرستیم و عبادت می‌کنیم.

وی گفت: پرستش خدا به معنای این نیست که در برابر اطاعت‌ها و عبادت‌های خود از خداوند طلب اجر و پاداش و بهشت کنیم بلکه باید به تکلیف خود در برابر خدا عمل کنیم.

وی با تجلیل از نقش شهدا در حفظ و استمرار انقلاب اسلامی اظهار داشت: زنان شهیده این سرزمین هم در دوران انقلاب و هم در دوران دفاع مقدس و هم در سال‌های مبارزه، جهاد و مقاومت دوشادوش مردان ایفای نقش کرده‌اند و این نقش آفرینی قابل انکار نیست.

دبیرکل مجمع جهانی اتحادیه زنان مسلمان تصریح کرد: نقش زنان در تربیت نسل انقلابی کارکردی بی‌بدیل است و زنان همواره موجبات آسایش روحی و روانی مردان و اعضای خانواده را فراهم آورده‌اند.

وی گفت: مادران و همسران شهدا به معنای واقعی کلمه از خود گذشته و ایثارگرند و باید پیوسته قدردان این عزیزان باشیم.

دیدگاه شما

نام :
پست الکترونیکی :
دیدگاه شما :
کد امنیتی را وارد نمایید :
Captcha