نهاد ریاست جمهوری - معاونت امور زنان و خانواده

دروغ‌پردازی‌های مسیح علی‌نژاد تمامی ندارد!

ایجاد شده در تاریخ: ﺳﻪشنبه 05 آذر 1398 - 14:41
آخرین ویرایش:ﺳﻪشنبه 05 آذر 1398 - 16:43

مسیح علی‌نژاد، خبرنگار خارج نشین در اظهاراتی ادعا کرد:

«خانم ابتکار یادتان رفت خودتان در اعتراضات هشتاد و هشت لیست کشته شدگان و شماره تماسی از خانواده‌هایشان را برای من که خبرنگارِ خارج نشین بودم فرستادید تا به خانواده‌هایشان مصاحبه کنم؟»

علی‌نژاد بسیار تلاش کرد در سال ۸۸ با معصومه ابتکار تماس برقرار کند زیرا فهمیده بود که ایشان در شورای شهر مصوبه‌ای را برای دلجویی از خانواده‌های آسیب دیده دنبال می‌کند، اما هرگز نتوانست این ارتباط را برقرار کند.

بنظر می‌رسد این اقدام وی نوعی عقده گشایی و انتقام از آن روزها باشد که البته این روزها به عنوان کارمند صدای آمریکا خیلی به کارش می‌آید.

از سوی دیگر همان طور که معصومه ابتکار را به خاطر توییتش به پرونده سازی علیه معترضان متهم می‌کند (که البته این‌گونه نیست و ابتکار با حق دانستن اعتراض مردم فقط براساس آنچه در فضای توییتر دیده اعلام هشدار کرده بود)، خودش با این کار به پرونده سازی علیه اصلاح طلبان اقدام کرده است.

در این شرایط اصلاح طلبان و دولت روحانی مایه ثبات و پایداری جامعه هستند و این را اصلا دولت ترامپ نمی‌خواهد. همانطور که رقیب دولت روحانی و کلیدزنندگان اعتراضات اخیر هم نمی‌خواهند. علی نژاد هم که الان کارمند صدای آمریکاست!

رسانه‌هایی که سال‌هاست علیه معصومه ابتکار می‌نویسند خیلی ذوق زده نشوند؛ آیا از اینکه از صدای آمریکا کدبرداری می‌کنید احساس شرم نمی کنید؟

مسیح علی‌نژاد در گذشته نیز در اظهاراتی مختلف اتهامات بی‌اساس و کذبی را علیه سید محمد خاتمی، اعضای بیت آیات هاشمی رفسنجانی و سید حسن خمینی نسبت داده بود و حالا نوبت به معصومه ابتکار رسیده است. آری چه خوش گفت مرحوم آیت‌الله هاشمی که این آسیاب به نوبت است!

 

دیدگاه شما

نام :
پست الکترونیکی :
دیدگاه شما :
کد امنیتی را وارد نمایید :
Captcha