نهاد ریاست جمهوری - معاونت امور زنان و خانواده

برگزاری نشست های منطقه ای سازمان های مردم نهاد حوزه زنان و خانوادهنشست های منطقه ای و کارگاه های آموزشی با هدف ارائه برنامه های آموزشی برای سازمان های مردم نهاد حوزه زنان و خانواده  برگزار می شود

ایجاد شده در تاریخ: شنبه 19 خرداد 1397 - 14:54
آخرین ویرایش:شنبه 19 خرداد 1397 - 14:59

در سال جاری، معاونت امور زنان و خانواده در نظر دارد برنامه های آموزشی هدفمندی را بر اساس نتایج حاصل از تجربه های ارزشمند همکاری با سازمان های مردم نهاد زنان و خانواده طی سال های گذشته برگزار نماید.

بر اساس نتایج طرح نیازسنجی آموزشی تشکل های اجتماعی، نتایج حاصل از نشست ارزیابی همکاری های دولت و جامعه مدنی در حوزه زنان و خانواده و همچنین ارزیابی نشست های منطقه ای آموزش همکاری های شبکه ای تخصصی؛ برگزاری مهارت طرح نویسی، برنامه ریزی مشارکتی و نیز جذب منابع مالی در اولویت این برنامه ها قرار گرفته است که بر اساس برنامه پیش بینی شده،  در 8 نشست منطقه ای آموزش داده می شوند. 

معرفی اسناد و برنامه های ملی در دولت دوازدهم و آشنا شدن سازمان های مردم نهاد حوزه زنان و خانواده با اسناد مهم دولتی که برای اجرا به دستگاه ها ابلاغ شده و توجه به اهمیت نقش آفرینی تشکل های مردم نهاد زنان و خانواده در اجرایی شدن این اسناد نیز از بخش های دیگر این کارگاه های آموزشی خواهد بود.

به منظور تلاش در جهت اثربخشی بیشتر برنامه های توان افزایی، مقرر شده است نمایندگان سازمان های غیردولتی داوطلب برای حضور در این دوره ها که از طریق پرتال معاونت و یا پرتال استانداری ها، اخبار این برنامه ها را دنبال خواهند کرد، جهت شرکت دردوره ها با معیارهای سنجش امکان حضور در دوره ها آشنا شوند. اطلاع رسانی های بعدی از طریق همین پرتال و یا پرتال استانداری ها انجام خواهد شد.   

دیدگاه شما

نام :
پست الکترونیکی :
دیدگاه شما :
کد امنیتی را وارد نمایید :
Captcha