نهاد ریاست جمهوری - معاونت امور زنان و خانواده

ریشه مسائل اجتماعی در خانواده استمعاون رییس جمهوری در امور زنان و خانواده در دیدار با امام جمعه تبریز گفت: اصل و ریشه مسائل اجتماعی در خانواده است و ما برای گفت گوی ملی خانواده همه تلاش خود را بکار می گیریم.

ایجاد شده در تاریخ: ﺳﻪشنبه 16 مرداد 1397 - 11:53
آخرین ویرایش:ﺳﻪشنبه 16 مرداد 1397 - 13:16

معصومه ابتکار روز سه شنبه در دیدار با حجت الاسلام و المسلمین آل هاشم امام جمعه تبریز، یکی از اهداف دشمنان را تضعیف بنیان های خانواده ها دانست و افزود: برخلاف ادعاهای دشمنان در باره تهدید و برخورد سخت و نظامی با نظام جمهوری اسلامی، امروز خانواده های ایران اسلامی مورد هدف و هجمه سنگین دشمن قرار گرفته است.

وی اظهار داشت: آنها می خواهند از داخل و از طریق خانواده ها به نظام جمهوری اسلامی ضربه وارد کنند که در این زمینه تربیت فرزندان و نحوه ارتباط بین اعضای خانواده بسیار مهم است.

ابتکار ادامه داد: ماهواره و فضای مجازی امروز بر خانواده ها اثر منفی داشته و فرزندان ایران اسلامی را تهدید می کند.

وی گفت: امروز شاهد رشد مصرف مواد مخدر در بین زنان جامعه هستیم که بسیار نگران کننده است و باید مورد توجه جدی مسئولان قرار بگیرد.

ابتکار با اشاره به موضوعات زیست محیطی و مسایل آبی کشور، یادآور شد: هر هفته در نمازهای جمعه 5 دقیقه از خطبه دوم به مسایل زیست محیطی و موضوعات آب و در خطبه اول نیز مباحث مربوط به خانواده مطرح می شود.

وی ادامه داد: توجه به خانواده از جمله موضوعاتی است که بارها رهبر انقلاب به آن تاکید داشته اند.

ابتکار استفاده از زنان در بخش های مدیریتی آذربایجان شرقی را مناسب توصیف کرد و گفت: سه بخشدار در شهرستان های شبستر، مراغه و هشترود و همچنین مدیرکل گمرکات آذربایجان شرقی از جامعه زنان انتخاب شده اند.

منبع: ایرنا

دیدگاه شما

نام :
پست الکترونیکی :
دیدگاه شما :
کد امنیتی را وارد نمایید :
Captcha