نهاد ریاست جمهوری - معاونت امور زنان و خانواده

معاون رییس جمهوری پای درد دل بازاریان تبریز نشستمعاون رییس جمهوری در امور زنان و خانواده با حضور در بازار سرپوشیده تبریز، ضمن بازدید از بزرگ ترین بازار مسقف جهان، پای درد دل بازاریان نشست.

ایجاد شده در تاریخ: چهارشنبه 17 مرداد 1397 - 13:30
آخرین ویرایش:چهارشنبه 17 مرداد 1397 - 13:47

معصومه ابتکار در حاشیه سفر یک روزه خود به تبریز برای بازدید از بزرگترین بازار مسقف جهان به بازار تبریز رفت و در بین مردم عادی و بازاریان حضور یافت و در مورد مسایل و مشکلات با آنان صحبت کرد.

دیدار ابتکار از راسته های مختلف بازار تبریز به ویژه راسته های فرش و کفش با حاشیه های جالبی همراه بود و وی با حوصله تمام به گلایه های برخی از بازاریان از مشکلات جاری گوش داد.

برخی از بازاریان نیز در دیدار با معاون رییس جمهوری کشورمان با بیان جملات و اظهارات امیدوارکننده، وی را در مسیر بازدیدش در حدفاصل راسته کفش تا مسجد جامع تبریز همراهی کردند.

معاون رییس جمهوری در امور زنان و خانواده خطاب به بازاریان تبریز گفت: مشکلات شما را با جان دل شنیدم و به رییس جمهوری اطلاع می دهم.

معصومه ابتکار افزود: در وضعیت کنونی وحدت و همدلی رمز موفقیت در مقابل هجمه های دشمنان است.

وی با اشاره به گلایه برخی از فعالان بازار کفش و چرم تبریز از دشواری واردات مواد اولیه به دلیل مسایل ارزی اظهار داشت: خوشبختانه گفت وگوی روز گذشته آقای دکتر روحانی با مردم تاثیر مثبتی بر بازار ارز داشت و بدون شک دولت تمام تلاش خود را برای مناسب سازی هر چه بیشتر این بازار به کار می گیرد.

معاون رییس جمهوری در امور زنان و خانواده برای سفری یکروزه در تبریز به سر می برد.

منبع: ایرنا

دیدگاه شما

نام :
پست الکترونیکی :
دیدگاه شما :
کد امنیتی را وارد نمایید :
Captcha