نهاد ریاست جمهوری - معاونت امور زنان و خانواده

70 درصد صنایع دستی کشور توسط زنان تولید می شودمعاون زنان و خانواده ریاست جمهوری با بیان اینکه توجه به توانمندی زنان در شهرداری به خوبی انجام شده است، گفت: 70 درصد از صنایع دستی کشور توسط زنان تولید می شود.

ایجاد شده در تاریخ: یکشنبه 18 شهریور 1397 - 10:38
آخرین ویرایش:یکشنبه 18 شهریور 1397 - 10:53

معصومه ابتکار در مراسم افتتاح سیزدهمین نمایشگاه تولیدات زنان که درسالن همایش های بوستان گفت و گو اظهارداشت: زنان همچون مردان از بدو انقلاب توانستند در اعتلای کشور نقش به سزایی را داشته باشند.

وی ادامه داد: در دولت تدبیر و امید در حال حاضر 30 درصد از مدیریت به زنان اختصاص یافته است که در شورای شهر و شهرداری تهران این رویکرد نیز ادامه خواهد داشت.

ابتکار به سیزدهمین دوره نمایشگاه توانمندی زنان اشاره کرد و گفت: این نمایشگاه زمینه ای برای انعکاس توانمندی زنان است و شهرداری های کلان شهرها باید توانمندی این قشر را به معرض نمایش درآورند.

وی ادامه داد: در دولت نگاه ویژه ایی به طرح های توان افزایی اشتغال زنان دیده شده است و در حال حاضر نیز طرح تکاپوی اشتغال در حال اجرا است.

ابتکار با بیان اینکه زنان در سال های 96 و 97 سهم به سزایی در مشارکت اقتصادی داشته اند، گفت: در رایزنی با فراکسیون زنان مجلس در صدد اشتغال و توانمندی بیشتر زنان هستیم.

نمایشگاه عرضه تولیدات پوشاک زنان با عنوان پوشاک اسلامی تا 22 شهریورماه جاری از ساعت 10 تا 21 در محل بوستان گفت وگوی پایتخت دایر است .

دیدگاه شما

نام :
پست الکترونیکی :
دیدگاه شما :
کد امنیتی را وارد نمایید :
Captcha