نهاد ریاست جمهوری - معاونت امور زنان و خانواده

معاون رئیس جمهوری به مقام شامخ شهیدان یاسوج ادای احترام کردمعصومه ابتکار، معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده، امروز دوشنبه در بدو ورود به شهر یاسوج مرکز کهگیلویه و بویراحمد با حضور در گلزار شهدا به مقام شامخ شهیدان این شهر ادای احترام کرد.

ایجاد شده در تاریخ: دوشنبه 12 آذر 1397 - 11:32


معصومه ابتکار معاون رئیس جمهوری در سفر استانی خود میهمان مردم یاسوج است و در ابتدای حضور با استقبال استاندار کهگیلویه و بویراحمد و دیگر مسئولان استانی و شهرستانی روبه رو شد.

ابتکار در این آئین با قرائت فاتحه و نثار شاخه های گل با آرمان های شهدای جنگ تحمیلی و انقلاب اسلامی شهر یاسوج تجدید بیعت کرد.

کهگیلویه و بویراحمد یک هزار و 880 شهید، 317 آزاده و 9 هزار جانباز تقدیم نظام و انقلاب کرد.

بازدید از اورژانس اجتماعی 123 از جمله برنامه‌های سفر معاون رئیس جمهوری به این استان است.

معاون رئیس جمهور در این سفر از مرکز بوم گردی در شهر سی سخت بازدید خواهد کرد و در جلسه شورای اداری استان نیز حضور می‌یابد.

مهم‌ترین بخش سفر معاون رئیس جمهور دیدار با احزاب، اساتید دانشگاه، فعالان اجتماعی، متخصصان مراکز مشاوره و تشکل‌های غیردولتی به منظور تبادل نظر درباره «طرح ملی گفت و گوی خانواده و بین نسلی» است.

طرح ملی گفتگوی خانواده با همکاری انجمن جامعه شناسی ایران و امور بانوان استانداری‌های کشور در استان‌ها اجرا می‌شود.

کهگیلویه و بویراحمد با 713 هزار نفر جمعیت و بیش از 186 هزار خانوار، چهارمین استانی است که کارگاه‌های این طرح را برگزار کرده است.

طرح ملی گفت و گوی خانواده، نگاه پایین به بالا دارد، یعنی مردم خودشان مسائلشان را مطرح می‌کنند و بازخورد و نتیجه آن نیز به مردم بر می‌گردد و به جای اینکه افراد را وابسته به دولت کند، آنها را از طریق گفت و گو برای حل مسائل توانمند می‌کند.

دیدگاه شما

نام :
پست الکترونیکی :
دیدگاه شما :
کد امنیتی را وارد نمایید :
Captcha