شناسه خبر: 15590نسخه چاپی
تاریخ خبر: 1400/12/16 23:27

با حضور معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده؛  تخصیص زمین و واحد مسکونی به خانواده 4 قلوها در گلستان

با حضور معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده، زمین و یک واحد مسکونی به خانواده چهارقلوها در شهرستان‌های کلاله و علی‌آبادکتول واگذار شد.

 

پیش از ظهر جمعه، با حضور انسیه خزعلی، معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده، زمین و یک واحد مسکونی به خانواده چهارقلوها در شهرستان‌های کلاله و علی‌آبادکتول تخصیص یافت.

 

مدیرکل بنیاد مسکن گلستان در این خصوص گفت: امروز با حضور معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده یک قطعه زمین 300 متری به خانواده 4 قلوهای کلاله‌ای واگذار شده است.

 

سیدمحمد حسینی اظهار کرد: در راستای اجرای قانون تعالی جمعیت و حمایت از خانواده، امروز قطعه زمینی 300 متری به خانواده‌ای که دارای فرزند چهارقلو بوده در روستای ملاشیخ غراوی شهرستان کلاله واگذار شده است.

 

همچنین بنیاد مسکن استان گلستان این آمادگی را دارد تا حمایت‌های لازم را برای ساخت و ساز واحد مسکونی شامل تسهیلات، کمک‌های بلاعوض و خدمات فنی رایگان به این خانواده ارائه دهد.

 

وی افزود: همچنین امروز در روستای رحمت آباد شهرستان علی آبادکتول هم یک واحد مسکونی 75 متری به خانواده دارای فرزند چهارقلو تخصیص خواهد یافت. این واحد مسکونی دارای 280 میلیون تومان تسهیلات ارزان قیمت و 50 میلیون تومان کمک بلاعوض بوده است و به قیمت تمام شده تحویل این خانواده خواهد شد.

 

مهندس حسینی توضیح داد: این اقدام در راستای اجرای مواد 3 و 4 قانون تعالی جمعیت و حمایت از خانواده مصوب مجلس شورای اسلامی انجام شده است.