شناسه خبر: 15659نسخه چاپی
تاریخ خبر: 1401/1/7 23:35

تشکر دکتر خزعلی از بانوان ورزشکار کشورمان

مراسم استقبال از تیم ملی نوجوانان هندبال بانوان جمهوری اسلامی ایران بامداد هفتم فروردین ماه انجام شد.

دکتر انسیه خزعلی معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده در پیامی از بانوان افتخارآفرین تیم ملی نوجوانان هندبال جمهوری اسلامی ایران تشکر و قدردانی کرد.

متن پیام دکتر خزعلی بدین شرح است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم 

سال نو بر بانوان افتخار آفرین ایران اسلامی به خصوص بر قهرمانانی که روزهای پایانی  1400 و ایام آغازین 1401 را با تلاش و همت خود طلایی کردند، مبارک باد.    
آنچه در قاب موفقیت های هفته های اخیر ورزش بانوان در رشته های : هندبال، ووشو، تیراندازی با کمان ، دوچرخه سواری و قایقرانی در عرصه رقابتی  قاره آسیا جلوه گر شد، استمرار عزت و ارائه الگوی بانوی  توانمندی است که با پشتکار وایستادگی در بستر فرهنگی و فنی رخ می نماید و  نشاط و امید را به ملت هدیه می کند.
افتخار آفرینی های ورزشی بانوان  ، بسیاری از اولین ها و دستاوردهای باارزش را برای کشور به ارمغان آورد و شایستگی های بانوان این سرزمین را به منصه ظهور رساند .
به تک تک ورزشکاران ، قهرمانان ،کادر فنی و سرپرستی که شکوه موفقیت های آنها موجب ارتقا جایگاه ورزش بانوان در جامعه جهانی شد، تبریک می گویم و در سالی که رویدادهای مهمی پیش روی ورزش کشور است ، برای آنها از درگاه حق طلب سلامتی ، موفقیت و درخشش بیش از پیش  دارم .


              انسیه خزعلی 
        معاون رئیس جمهور
       در امور زنان و خانواده