شناسه خبر: 15660نسخه چاپی
تاریخ خبر: 1401/1/10 21:16

بازدید معاون  رئیس جمهور در امور زنان وخانواده از مرکز اقامتی ترک اعتیاد زنان

معاون رئیس جمهور در امور زنان و امور خانواده، از مرکز اقامتی ترک اعتیاد زنان در غرب تهران دیدن کرد.

انسیه خزعلی به همراه فاطمه عباسی معاون توسعه پیشگیری و امور بانوان سازمان بهزیستی کشور، محسن فتاپور معاون توسعه و پیشگیری بهزیستی استان تهران و سعید آرام مدیر بهزیستی شهر تهران ،با حضور در مرکز اقامتی بهبود گستران همگام ، ویژه بانوان واقع در منطقه 22 تهران، از این مرکز دیدن کردند.

 

دکتر خزعلی در این دیدار با حضور در جمع زنان در حال بهبودی با بیان تبریک فرا رسیدن سال جدید گفت: اراده خود را قوی کنید و با ما می‌توانیم در رسیدن به خواسته‌های به حق خود ثابت قدم باشید و اتفاق جدیدی را در زندگی رقم زنید.

 

دکتر خزعلی با بیان اینکه همه افرادی که اینجا می آیند دارای تجربه‌های تلخ هستند اظهار داشت: خانواده انتظار دارند که اعضای آن باعث عزت باشند و شما باید تلاش کنید و خود را به خانواده و جامعه اثبات کرده و نشان دهید زندگی جدیدی را می توانید آغاز نموده و ادامه دهید.

 

وی در ادامه گفت: باید همت کنید و با تقویت ایام پاکی از استفاده مواد ،اراده خود را به جامعه نشان دهید.

 

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده، در پایان ضمن حمایت از طرح های اشتغال زایی زنان بهبودیافته، خاطرنشان کرد: دولت سیزدهم حمایت از طرح های اشتغالزا  را در رأس برنامه های خود قرار داده و در این راستا از هر طرح اشتغال آفرین در این حوزه حمایت خواهیم کرد.