شناسه خبر: 15883نسخه چاپی
تاریخ خبر: 1401/4/19 09:41

دکتر خزعلی در خراسان جنوبی: امید است در این سفر قدم های مثبتی برای بانوان استان برداشته شود 

انسیه خزعلی صبح امروز وارد خراسان جنوبی شد.

 

معاون رئیس جمهور در دیدار با استاندار خراسان جنوبی با اشاره با ابراز خرسندی از حضور در خراسان جنوبی و دیدار نزدیک با بانوان توانمند و مستعد این استان مرزی، گفت: امید است در این سفر قدم های مثبتی برای بانوان استان برداشته شود. 

وی علت عدم همراهی معاونت در سفر رئیس جمهور به این استان راعدم انتصاب معاونت در روزهای اول آغاز به کار دولت جدید اظهار داشت و بیان داشت که مترصد بودیم فرصتی پیش بیاید که این امر جبران شود

معاون رئیس جمهور با اشاره به اینکه پیگیر مصوبات سفر اول رئیس جمهوری به خراسان جنوبی در حوزه بانوان هستیم، افزود: امید است در این سفر مصوبات خوبی را داشته باشیم. 

خزعلی با اشاره به اینکه برخی از مصوبات برای حوزه بانوان مانند موضوع حمایت از اشتغال و آموزش بانوان قبلا و به صورت متمرکز در مرکز گرفته شده است، گفت: برخی از مصوبات بعد از سفر به استان ها و دیدار نزدیک با بانوان و احصاء ظرفیت ها و مشکلات باید تصویب شود. 

وی افزود: مصوبات عمرانی چنانچه 50درصد و بیشتر پیشرفت فیزیکی داشته باشد می‌تواند برای اتمام کار در  مصوبات جدید قرار بگیرد. 

خزعلی گفت: سایر موضوعات و مصوبات مانند اشتغال و مهارت آموزی بانوان، حمایت از تحصیل بانوان و تجهیز مدارس دخترانه را می توانیم پیگیری و اعتبارات لازم را دریافت و اختصاص بدهیم.