شناسه خبر: 15895نسخه چاپی
تاریخ خبر: 1401/4/24 10:04

خزعلی در پارک علم و فناوری کرمانشاه: میلیاردها تومان اعتبار برای شرکت‌های دانش بنیان زنان کرمانشاهی

 

انسیه خزعلی در جریان سفر هیات دولت به کرمانشاه در بازدید از شرکت های دانش بنیان و فناوری بانوان در سازمان پارک علم و فناوری استان کرمانشاه عنوان کرد: از مهمترین مسائلی که از سوی مدیران شرکت فناورانه و دانش بنیان مطرح شد، پرداخت تسهیلات، کاهش فرایند طولانی پرداخت تسهیلات و مشکل ضمانت برای‌ اخذ تسهیلات بود که در تلاش هستیم این فرایند طولانی اخذ تسهیلات و نحوه و شیوه های آن را اصلاح کنیم.

وی یکی دیگر از مسائل شرکت‌های دانش بنیان و فناوری را روند طولانی کسب مجوز اعلام کرد و گفت: سعی می‌شود در آینده روند ارائه کسب مجوزها را نیز با هم‌افزایی دیگر دستگاه‌های اجرایی تسهیل کنیم.

معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده گفت: در راستای حمایت از اشتغال زنان کرمانشاهی، میلیاردها تومان اعتبار برای شرکت‌های دانش بیان و فناورانه و همچنین اشتغال زنان در حوزه کشاورزی استان کرمانشاه در نظر گرفته شده است.

خزعلی در ادامه از حمایت قوی معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری از ایده‌های خلاق و نو زنان به ویژه در بخش کشاورزی استان کرمانشاه خبر داد و گفت: ما برای حمایت از طرح های خلاق و نو که بتواند برای استان اشتغال و تولید را رونق دهد هیچ کمبود اعتباری نداریم و حتی اگر نیاز باشد این اعتبارات را نیز افزایش خواهیم داد.