شناسه خبر: 15899نسخه چاپی
تاریخ خبر: 1401/4/25 10:44

معاون رئیس جمهور در همایش زیست عفیفانه رویداد ملی گوهرشاد: دولت از برنامه‌های تاکیدی بر حفظ اصالت زن و خانواده حمایت می‌کند

 

انسیه خزعلی روز جمعه در همایش زیست عفیفانه رویداد ملی گوهرشاد که همزمان در مناطق آزاد سراسر کشور برگزار می‌شود در سالن همایش های منطقه آزاد انزلی اظهار داشت: مساله حجاب و عفاف یکی از مسائلی است که در ج. نگ بزرگ شناختی و برنامه ریزی و سرمایه گذاری وسیع دشمن قرار گرفته است. این به معنای تهی کردن و تغییر دادن هویت دینی و ملی یک ملت برای تسخیر آن سرزمین بدون شلیک حتی یک گلوله است.

وی ادامه داد: حرکتی که دنیای غرب بعد از ج. نگ جهانی دوم شروع کرده و اطلاعاتی که از کشورهای غربی به دست ما میرسد نشان از تصویب بودجه های کلان در این زمینه است.

خزعلی با بیان اینکه این جنگ جدیدی نیست که به عنوان حربه پنجم از آن یاد می‌شود تاکید کرد: خداوند نیز می‌خواهد از ج. نگ شناختی علیه دشمن استفاده کنیم اما متاسفانه ما عمدتا در موضع پدافندی قرار داریم در صورتی که خداوند می‌خواهد ما در مرحله آفندی باشیم. این وظیفه ماست که جلودار این ج. نگ باشیم و از این توان و هنر استفاده کنیم.

وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری، اظهار داشت: ما به درستی از  فیلم، کلیپ و تصاویر زیبا برای نشان دادن فرهنگ و ارزشهای خود استفاده نکردیم ولی دشمن از این حربه به خوبی استفاده کرد لذا وظیفه داریم در خط مقدم این ج. نگ حرکت کنیم.

معاون رئیس جمهور ادامه داد: دشمن توانسته در این ج. نگ پیشروی کند که از جمله آنها مساله حجاب و عفاف است که تلاش کرده با کوچک نشان دادن و تحقیر حجاب ، جایگزین کردن ضد ارزشها ، معرفی زن بعنوان کالا و ابزار بتواند ذوق و شناخت و اعتقادات ما را زیر سوال ببرد.
 
وی خاطرنشان کرد: ما نیاز داریم که با رصد و تحلیل شناختی و برنامه ریزی در این جهت عملیات شناختی دشمن را خنثی کنیم و انفعالی حرکت نکنیم بلکه جلودار و پیشران باشیم. 

خزعلی با اشاره به تاکید رهبری بر روایتگری با تکیه بر آفندی و جهاد تبیین با رویکرد پدافندی گفت: ما وظیفه داریم در بخش حجاب بهره گیری لازم از هنر را داشته باشیم. ما به دنبال روابط پاکی هستیم که در مرحله اول به نفع بانوان سپس خانواده و پایداری و صمیمیت و مودت خانوده است این همان چیزی است که دشمن می خواهد از ما بگیرد و اکتفا به یک قدم و دو قدم نمی کند.