شناسه خبر: 15923نسخه چاپی
تاریخ خبر: 1401/5/17 00:24

معاون رئیس جمهور در دیدار با نماینده ولی‌فقیه در همدان: اختصاص 122 میلیارد تومان اعتبار برای زنان استان همدان

 

دکتر خزعلی در جریان سفر به همدان با نماینده ولی‌فقیه استان دیدار کرد و اعلام داشت: 122 میلیارد تومان اعتبار برای آموزش ، تقویت زیرساخت‌های آموزشی، ورزش، درمان ناباروری، پیشگیری و درمان آسیب‌های زنان و خانواده و اشتغال زنان سرپرست خانواده استان همدان اختصاص یافته است.

معاون رئیس جمهور در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان افزود: یکی از مواردی که دولت به آن توجه دارد خانواده است و با تکیه گاه قرار دادن خانواده در تمام امور تاکنون موفقیت‌های خوبی داشته است.

وی خواستار تقویت خودباوری، فرهنگ کار، بردباری و توانمندسازی در مقابل هجمه دشمن شد و ادامه داد: برای تحکیم خانواده و کاهش طلاق در برنامه ششم توسعه برنامه های خوبی در دولت پیش بینی شده است.

دکتر خزعلی نقش مشاوره برای زنان را مثبت ارزیابی کرد و اظهار داشت: مشاوره در سبک زندگی، جمعیت و سایر بخش ها با اجرای برنامه های فرهنگی در ارتقای زنان بسیار موثر است.

وی ابراز امیدواری کرد در استان همدان با همت مسئولان، بتوانیم شاهد پیشرفت چشمگیر برنامه های حوزه زنان باشیم و با همدلی و همکاری و پشتیبانی های مادی موانع برطرف شود. 

معاون رئیس جمهور به ایام سوگواری سید و سالار شهیدان امام حسین(ع) اشاره کرد و افزود: در محرم نقش مهمی را به خانواده در حین جنگ و پیام‌رسانی حرکت کربلا دادند و همه روزهای این دهه به نقش‌های خانواده اختصاص داده شده است.