شناسه خبر: 16472نسخه چاپی
تاریخ خبر: 1402/2/31 22:12

همزمان با روز دختران؛ ویترین دخترانه در پیام‌رسان سروش‌پلاس رونمایی شد

ویترین دخترانه در پیام‌رسان سروش‌پلاس با حضور رئیس‌جمهور و معاون رئیس‌جمهور در امور زنان و خانواده افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت ریاست جمهوری در امور زنان و خانواده، همزمان با میلاد کریمه اهل بیت حضرت معصومه (سلام الله علیها) و روز دختران، از ویترین دخترانه در پیام‌رسان سروش‌پلاس با حضور آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی، رئیس‌جمهور و دکتر انسیه خزعلی، معاون رئیس‌جمهور در امور زنان و خانواده امروز در جشن دختران دهه هشتادی و نودی رونمایی شد.

 

دکتر خزعلی درباره امتیازات این صفحه گفت: در ویترین دخترانه که در بستر پیام‌رسان سروش‌پلاس قرار دارد، نیازمندی‌های دختران اعم از سلامت، بهداشت، فرهنگی و اجتماعی در نظر گرفته شده که امیدوارم بتوانیم با اخذ نظرات دختران، این ویترین را روز به روز گسترش دهیم.

 

گفتنی است، به همت معاونت ریاست جمهوری در امور زنان و خانواده، صفحه اختصاصی روز دختر از طریق پیام‌رسان سروش‌پلاس در اختیار عموم قرار گرفته است. در این صفحه که در ویژه‌برنامه روز دختر در باغ کتاب با حضور رئیس‌جمهور رونمایی شد، علاوه بر صفحات کاربردی، بازی و سرگرمی، لینک اختصاصی ارتباط با دکتر انسیه خزعلی، معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده با شناسه کاربری @Womengov_admin قرار داده شده تا معاون رئیس‌جمهور به صورت مستقیم پاسخگوی سوالات و مشکلات بانوان و شهروندان در پیام‌رسان سروش‌پلاس باشد.

 

همچنین ویترین دخترانه که امروز در پیام‌رسان سروش افتتاح شد، قابلیت اجرا در سایر پیام‌رسان‌های داخلی را دارد.

 

این صفحه از طریق لینک زیر قابل‌مشاهده و دسترسی است:

https://vitrin.splus.ir/dokhtaraneh