نهاد ریاست جمهوری - معاونت امور زنان و خانواده

به پویش # ببُر و بازیکن بپیوندید

ایجاد شده در تاریخ: یکشنبه 03 فروردین 1399 - 22:10


سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی در تعطیلات نوروزی تعطیل نیست

 در راستای فعالیت های حوزه بازی های خلاق سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی و تجربیات گذشته در برگزاری بازی های مختلف توسط سازمان، پوشش ببر و بازیکن همزمان با آغاز تعطیلات نوروز آغاز به کار کرد.

 

به گزارش روابط عمومی سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی، با توجه به شیوع کرونا و لزوم قرنطینه خانگی به منظور قطع زنجیره انتقال این ویروس و همزمانی این موضوع با شروع سال نو، این سازمان در نظر دارد در سایت خود به معرفی و آموزش بازی‌های رومیزی خانوادگی و آموزنده بپردازد.

نحوه بازی، توضیحات و فایل چاپی بازی های معرفی شده در صفحه اینستاگرام بازی خلاق سازمان دانشجویان به آدرس http://www.instagram.com/bazikhallagh بارگذاری شده است تا علاقمندان بتوانند با چاپ آنها بازی ها را در خانه ساخته و با خانواده بازی کنند.

این بازی های نمونه های مختلفی از بازی های گیم برد و رومیزی موجود در دنیاست که با هدف فراهم آوردن مجموعه ای آموزشی_سرگرمی برای خانواده و جوانان ترجمه و آماده سازی شده است.

البته اگر علاقه مندان دستگاه چاپ در خانه ندارند، اصلاً نیاز به خروج از منزل نیست چون می‌توانند با مشاهده فایل بازی‌ها، آن‌ها را با ساده‌ترین وسایل موجود در منزل مانند کاغذ و قلم بسازند.

از دورهمی و بازی خود عکس و فیلم تهیه کرده و با #ببُروبازیکن منتشر کنید تا هم دیگران با این بازی ها آشنا شوند و هم ما در بازی و شادی شما سهیم باشیم.

 

دیدگاه شما

نام :
پست الکترونیکی :
دیدگاه شما :
کد امنیتی را وارد نمایید :
Captcha