نهاد ریاست جمهوری - معاونت امور زنان و خانواده

بکارگیری ظرفیت دستگاههای مختلف شهرستان چناران برای حل مشکلات زنان مشکلات اجتماعی و فرهنگی شهرستان چناران در جلسه مشترک مدیر کل دفتر زنان و خانواده خراسان رضوی با فرماندار این شهر مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

ایجاد شده در تاریخ: دوشنبه 12 آبان 1399 - 10:40


طاهره طهماسبی مدیرکل دفتر زنان و خانواده خراسان رضوی و حمید انصاری فرد فرماندار چناران در جلسه ای مشترک مشکلات این شهرستان در حوزه های اجتماعی و فرهنگی را مورد بحث و بررسی قرار دادند.

 طهماسبی در این جلسه ضمن تاکید بر ظرفیت ها و توانمندی های بالای بانوان گفت: باید در زمینه مشارکت اجتماعی از این توان بهره برد.

وی ضمن تشریح برنامه عملیاتی تدوین شده در دفتر امور زنان و خانواده در سال جاری، درخواست همکاری جهت اجرایی شدن این برنامه در شهرستان چناران را مطرح کرد.

فرماندار چناران نیز در این جلسه اعلام کرد تمام مجموعه هایی که دارای ظرفیت و امکانات هستند جهت حل آسیب های اجتماعی ، فرهنگی و مشکلات حوزه زنان و خانواده در کنار دستگاههای متولی قرار دارند.

 طهماسبی در شهرستان چناران از مجموعه های کارآفرینی مرتبط با بانوان این شهرستان بازدید کرد که از آن جمله شرکتی با مدیریت یک بانوی کارآفرین و فعال در زمینه تولید محصولات طبی بود که ۲۰ نفر از کارکنانش را بانوان تشکیل می دهند. 

وی همچنین در شهر جدید گلبهار از یک کارگاه خیاطیبا مدیریت یک بانوی هنرمند بازدید کرد.

در این بازدیدها مسایل و چالش های این دو کارآفرین در زمینه های مختلف مورد بررسی قرار گرفت. 

 

دیدگاه شما

نام :
پست الکترونیکی :
دیدگاه شما :
کد امنیتی را وارد نمایید :
Captcha