نهاد ریاست جمهوری - معاونت امور زنان و خانواده

ضرورت فرهنگ سازی گفتمان انقلاب اسلامی و جایگاه واقعی زنانمعاون رییس جمهور در نشست با فعالین و صاحب نظران حوزه زن و خانواده بر ضرورت فرهنگ سازی گفتمان انقلاب اسلامی و جایگاه واقعی زنان تاکید کرد.

ایجاد شده در تاریخ: جمعه 19 شهریور 1400 - 10:55
آخرین ویرایش:دوشنبه 22 شهریور 1400 - 17:49

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری نشست معاون رئیس جمهور با فعالین و صاحب نظران حوزه زن و خانواده برگزار شد.

دکتر خزعلی ضمن تشکر از حضور مهمانان و تاکید بر استقبال و استفاده از تمام ظرفیت های موجود در این حوزه اذعان داشت؛ نباید اجازه دهیم جایگاه و شخصیت زنان تشریفاتی شود و مورد بهره برداری قرار گیرد.

وی افزود: به صورت تخصصی بدنبال اصلاح ساختار ها و قواعد نادرست در این حوزه هستیم و با تعامل با دستگاه ها و متولیان اجرایی در برنامه های کوتاه مدت و بلند مدت مشکلات در حوزه های مختلف زنان مرتفع خواهد شد و در این مسیر سخت و سنگین از تمامی طرح ها،ایده ها،پیشنهادات ،نقطه نظرات و تجربیات متخصصین این حوزه استقبال می کنیم.

معاون زنان و خانواده رییس جمهور با بیان اینکه عدالت فراگیر باید در همه ی عرصه های کنش گری حوزه زنان گنجانده شود و ما باید افراد متخصص و کارامد و دلسوز و دغدغه مند را به عنوان بازوی اجرایی در وزرات خانه ها و نهادها و ادارات زیر مجموعه به جامعه زنان معرفی کنیم تا ضمن آسیب شناسی در سطح کلان ، فرهنگ سازی گفتمان انقلاب اسلامی و هویت و جایگاه صحیح زن تبیین شود.

خزعلی اضافه کرد : هم افزایی ، هم گرایی و تلاش در جهت انسجام دوستی ها و ارتباط موثر کنشگران و فعالان حوزه زنان نیز می تواند دربهره وری حداکثری موثر باشد و ما در معاونت زنان ریاست جمهوری پذیرای همه ی بانوان با هر نگاه و رویکردی در چهارچوب قوانین خواهیم بود.

وی در پایان تاکید کرد: با توکل به خداوند متعال و حمایت های رییس جمهور محترم با تمام توان به سمت باورمندی این حوزه و تقویت جایگاه زنان و ارزش گذاری به مقام والای زن در عرصه های داخلی و خارجی قدم بر می داریم.

این نشست در مورخ ۱۸شهریور به دلیل رعایت پورتکل های بهداشتی به صورت مجازی و حضور چند تن از متخصصین امر برگزار گردید.

دیدگاه شما

نام :
پست الکترونیکی :
دیدگاه شما :
کد امنیتی را وارد نمایید :
Captcha