نهاد ریاست جمهوری - معاونت امور زنان و خانواده

طرح ملی گفتگوی خانواده در چهارمحال و بختیاری آغاز شداجرای طرح ملی گفتگوی خانواده، با حضور معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده در استان چهارمحال و بختیاری آغاز شد.

ایجاد شده در تاریخ: یکشنبه 25 شهریور 1397 - 14:20


اجرای طرح ملی گفتگوی خانواده در چهارمحال و بختیاری، روز گذشته شنبه ۲۴ شهریور ۹۷ و در نشست معصومه ابتکار معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده، با فعالان سیاسی و اجتماعی این استان در شهرکرد آغاز شد.

 

علی یاراحمدی مدیر طرح گفتگوی ملی خانواده در چهارمحال و بختیاری گفت: این طرح فعالیت خود را با همکاری معاونت ریاست جمهوری در حوزه امور زنان و خانواده و انجمن جامعه شناسی ایران، از شهریورماه سال گذشته در کشور آغاز کرد.

 

وی با بیان اجرای این طرح در ۲ مرحله آموزش تسهیلگران و آموزش خانواده افزود: در مرحله اول ۴۰ نفر از کارشناسان دستگاه‌های اجرایی، تشکل‌های غیردولتی و روزنامه نگاران حوزه خانواده و در مرحله بعد، اعضای خانواده ۴۰ محله در استان آموزش‌های لازم را فرا میگیرند.

 

یاراحمدی اضافه کرد: هدایت گفتگو‌ها و توانمندسازی درون و بیرون خانواده، ارتقای سطح آگاهی و تعامل و همکاری اعضای خانواده در تعارض بین نسل‌ها با کمک ارزش‌ها و تکنیک‌های تسهیل گری از اهداف اجرای این طرح است.

 

وی ادامه داد: چهارمحال و بختیاری نوزدهمین استانی است که طرح ملی گفتگوی خانواده در آن اجرا می‌شود.

 

گفتنی است: معصومه ابتکار معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده به منظور بررسی طرح‌ها و برنامههای حوزه امور زنان و خانواده، به چهارمحال و بختیاری سفر کرده بود.

دیدگاه شما

نام :
پست الکترونیکی :
دیدگاه شما :
کد امنیتی را وارد نمایید :
Captcha