رویداد بین المللی ماه امت، یک رویداد مردمی است

 

معاون رئیس‌جمهور امور زنان و خانواده گفت: وقتی که ماه امت، در حاشیه شهر برگزار می شود یعنی می خواهد مردم را با خودش همراه و شریک کند.

 

دکتر انسیه  خزعلی در جریان حضور در «رویداد ملی ماه امت» افزود: وقتی که ملت ها بتوانند با فرهنگ های یکدیگر آشنا شوند، وقتی که مشترکات همدیگر را بشناسند،  احساس همراهی، همسویی و همدلی می کنند، قلب ها  به هم نزدیک تر شده و می توانند با هم افزایی به اهداف مشترک دست یابند.

 

 وی ادامه داد:  امیدوارم برنامه‌هایی مانند رویداد بین‌المللی "ماه امت" گسترش یابد تا با دیگرکشورهای همسایه نیز برنامه‌های مشترکی داشته باشیم.

 

معاون رئیس‌جمهور در امور زنان و خانواده با اشاره به برگزاری این برنامه در منطقه گلشهر، اظهار کرد: وقتی که این برنامه در حاشیه شهر برگزار و از حالت متداول جدا شده است، یعنی به میان مردم آمده و می خواهد مردم را با خودش همراه کند.

 

دکتر خزعلی بیان کرد: "ماه امت" ابتکار خوبی است و امیدوارم در مناطق حاشیه ای اجرا شود تا مردم بتوانند با یکدیگر همکاری و تعامل را تمرین کنند.

 

وی گفت: برگزاری نمایشگاه غذا و لباس کشورهای همسایه در رویداد بین المللی ماه امت توانسته یک مجموعه خوب در اشتراکات فرهنگی بین کشورهای همسایه را ارائه کند.

 

لازم به ذکر است رویداد بین المللی ماه امت با هدف گرامیداشت عید سعید فطر و در راستای وحدت مسلمانان برگزار می شود.

این مراسم از 7 اردیبهشت 1401 آغاز شده و به مدت 10 شب از ساعت 21 در سالن ورزشی مدافعان حرم در گلشهر میزبان علاقه مندان است.

 

 

-----