مراسم تجلیل از بانوان مدال‌آور مسابقات همبستگی کشورهای اسلامی؛ باحضور معاون رئیس جمهور و وزیر ورزش و جوانان

 

مراسم تجلیل از بانوان مدال‌آور مسابقات همبستگی کشورهای اسلامی به مناسبت هفته دولت با حضور معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری، عصر چهارشنبه 2 شهریورماه در محل مجموعه ورزشی انقلاب برگزار شد.

انسیه خزعلی در نشست صمیمانه با بانوان مدال‌آور ورزشی، ضمن شنیدن صحبت‌های بانوان ورزشکار با تبریک هفته دولت و گرامیداشت شهیدان بزرگ رجایی و باهنر، گفت: از حضور در جمع بانوان افتخارآفرین ورزشکار کشور که نام ایران اسلامی را بر بالای سکوها فریاد زدند و زن ایران اسلامی را به جهانیان معرفی کردند، خرسند هستم. زن ایران اسلامی در سنگرهای مختلف می‌ایستد، می‌جنگد و مقاومت می‌کند. بانوان ورزشکار در حوزه‌های مختلف توانستند بدرخشند؛ چه در حوزه سلامت، ورزش و تندرستی و چه در حفظ زنان امنیت پاکی، عفاف و حجاب.

معاون امور زنان و خانواده در ریاست جمهوری اضافه کرد: بانوان ورزشکار نه تنها مسئولیت خانواده را بر عهده دارند، بلکه موقعیت اجتماعی و فعالیت‌های فردی خود را نیز حفظ کرده‌اند که برایشان آرزوی موفقیت دارم.

خزعلی در پایان تصریح نمود: برنامه دولت مردمی طبق سند تحول بر ارکان مختلفی استوار است که 4 رکن اصلی آن عدالت‌محوری، مردم‌محوری، دانش‌محوری و خانواده‌محوری است. معاونت زنان در دو بخش متمرکز عدالت‌محوری که باید در بین مردان و زنان، آحاد مختلف جامعه، موقعیت‌های گوناگون جغرافیایی که از امکانات کمتری برخوردار هستند، رعایت شود و خانواده‌محوری که با محوریت زنان همراه است.

گفتنی است در ادامه مراسم از بانوان مدال‌آور بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی تجلیل و قدردانی به عمل آمد.

 

-----