معاون رئیس جمهور در آئین آغاز‌ سال تحصیلی:
امیدواریم بتوانیم قدمی در جهت رفع محرومیت‌ها برداریم + فیلم

دکتر انسیه خزعلی، معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده، در مراسم بازگشایی مدارس رضوان و سبحان در ناحیه یک شهرستان بهارستان عنوان کرد: امیدواریم بتوانیم قدمی جهت رفع محرومیت‌ها در مناطق کمتربرخوردار جهت تحصیل و ملزومات اولیه برداریم.

 

معاون رئیس جمهور، در این مراسم ضمن تشکر از همه تلاشگران برای فراهم کردن شرایط تحصیل و کسب علم و دانش، خطاب به دانش‌آموزان گفت: اکنون در شرایطی قرار داریدکه به دلیل کسب علم و دانش ملائکه بال‌هایشان را زیر پای شما نوگلان پهن می‌کنند تا روز به روز بالاتر روید و به رشد و شکوفایی دست یابید.

 

وی با قدردانی از مسئولین زیربط ادامه داد: از مسئولینی که با وجود تمام کاستی‌ها تلاش کردند تا کمبود امکانات کمتر حس شود سپاسگزاریم و امیدواریم بتوانیم قدمی جهت رفع محرومیت‌ها در مناطق کمتربرخوردار جهت تحصیل و ملزومات اولیه برداریم.

 

دکتر خزعلی در پایان با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا افزود: یاد و خاطره شهدای عزیزی که مسیر را برای زندگی عزتمندانه ما هموار کردند، گرامی می‌داریم بویژه شهدای نیروی انتظامی که در جهت امنیت کشور تلاش می‌کنند و ما قدردان زحماتشان هستیم.

 

در این آئین، زنگ آغاز سال تحصیلی جدید به دست دانش‌آموز سوگند خدابنده‌لو، فرزند شهید امنیت شهرستان بهارستان، نواخته و پیمان‌نامه دانش‌آموزی قرائت شد. همچنین این مراسم باشکوه معنوی، با تقدیر از خانواده شهید امنیت شهید خدابنده‌لو و عبور دانش‌آموزان از دروازه قرآن همراه بود.

-----