خانواده‌هاي شهدا در ديدار صميمانه با معاون رئیس جمهور خواستار حمايت سلبريتي ها از مردم، بجاي اغتشاشگران شدند!

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده در هفته دفاع مقدس و روز معنویت، زنان و خانواده با حضور در منزل شهید فرزانه، از فرماندهان لشگر 27 محمد رسول الله(ص) و شهید مدافع حرم، با جمعی از خانواده‌های شهدا دیدار کردند.

در اين ديدار كه در سالروز وفات پیامبر اکرم(ص) و شهادت امام حسن مجتبی(ع) انجام شد، جمعي از همسران و مادران شهدا ضمن محكوم كردن جسارت به شعائر ديني و نظام اسلامي، خواستار روشنگري و حفظ همبستگي در عبور از فضاي مه آلود فتنه شدند. همچنین افزودند: دو دستگي نداريم، خون شهداي ما براي دفاع از ناموس و امنيت ملي ريخته شد. همه فرزند ما هستند و مهسا اميني‌ها پاره تن نظام هستند. آب گل‌آلودي كه توسط رسانه‌ها و بدخواهان امنيت ملي ايجاد شده موجب پرپر شدن جوانان در فضاي مه‌آلود رسانه‌ها مي شود و آنان كه آرامش و امنيت ما را بر نمي‌تابند با سلاح رسانه و اپوزيسون در قالب سلبريتي و خبرگزاري و ... مردم را نشانه رفته‌اند!

دکتر  انسیه خزعلی در دیدار با خانواده هاي معزز شهدا، تصريح كردند که با شناخت راه و هدف شهدا در مي يابيم جهاد همواره گذشتن از جان در خط مقدم جبهه نيست؛ بلكه گاهي فتنه‌ها و مغالطه‌ها فضاي غبارآلودي مي‌سازند كه در يك حركت حساب شده حتي فرصت دفاع از حق بسادگي ميسر نشود، چينش دقيق حروف تبليغات، گاهي آنقدر برنامه‌ريزي شده است كه شايعات ميدان‌دار هدايت افكار مي‌شوند و در ادامه اغتشاش و ويراني برجاي مانده تمام انرژي اصلاح را مي گيرد. وي با اشاره به اينكه بلندگوهاي معاويه با ايجاد جنگ شناختي شكل ديگري از شبهات عليه حق را ايجاد كرد، بيان كردند هر كجا كه با تمام قوا وسط ميدان بوديم هجمه ها و دروغ پراكني ها و شايعات بي اساس شكل گرفتند تا حواس ها پرتِ فضاي مسموم رسانه‌ای گردد. در اين بين جواني كه در لباس دفاع از نظام مظلومانه به شهادت مي رسد، در مرز يا همينجا وسط ميدان شهر اما اینطور برنامه ریزی شده که حواسها همچنان تحت تاثیر جو شایعات باشد!

 

-----