معاون رئیس‌جمهور در دیدار با خانواده شهید سلمان امیراحمدی:
مسیر شهدای امنیت نمود بارز حمایت از حرمت زنان است

 

معاون رئیس‌جمهور در امور زنان و خانواده عصر روز شنبه 23 مهرماه با خانواده شهید امنیت، بسیجی «سلمان امیراحمدی» دیدار و گفت‌وگو کرد.

دکتر انسیه خزعلی معاون رئیس‌جمهور در امور زنان و خانواده در این دیدار ضمن تبریک و تسلیت به مادر و همسر شهید امیراحمدی و خانواده ایشان گفت: شهدای امنیت نقش مهمی در دفاع از کشور دارند و امیدوارم خداوند توفیق دهد که با توجه به عنایتی که شهدا به این کشور که حرم است دارند بتوانیم مسیر آن‌ها را ادامه دهیم.
معاون رئیس‌جمهور در امور زنان و خانواده ضمن تقدیر از تربیت صحیح فرزندان، خاطرنشان کرد: فرزندان خانواده شهیدان امیراحمدی با ایثار، فداکاری و تلاش خالصانه برای حفظ امنیت کشور، مسیر حمایت از حرم جمهوری اسلامی  و حریم زنان را با عزت و سربلندی پیمودند.

معاون رئیس‌جمهور در امور زنان و خانواده در پایان این دیدار از مادر، همسر و خانواده شهید امنیت "سلمان امیر احمدی" تجلیل کرد.


بسیجی «سلمان امیراحمدی»، شامگاه شنبه 16 مهر در پی حمله مسلحانه اغتشاش‌گران در خیابان سجاد شمالی در منطقه 17 تهران به شهادت رسید و اغتشاش‌گران با اسلحه جنگی مستقیم به سر بسیجی سلمان امیراحمدی شلیک کردند. از این شهید دو فرزند یک و هفت ساله به یادگار مانده است.

-----